0850 808 26 24

Magdeburger Sigorta Seyahat Sağlık Sigortası, sunduğu 5 farklı programla hem yurt içi hem de yurt dışında sigortalılarını beklenmedik risklere karşı güvence altına alır.

Yurt dışındaki tüm coğrafi alanlarda ve paketlerde Covid 19 teminatı isteğe bağlı olarak seçilebilmektedir.

Yurtiçi Seyahat Programı


Sıkça Sorulan Sorular

Seyahat sağlık sigortası; yurt içi, yurt dışı seyahatlerinizde karşılaşabileceğiniz ani rahatsızlık ve hastalıklar sonucunda tedavi hizmetlerinden faydalanabileceğiniz bir sigorta türüdür. Ayrıca bu sigorta türü, yurt dışından ülkemize seyahat eden turistler için de seyahat süreci boyunca çeşitli avantajlar sağlamaktadır. 

Seyahat Sağlık Sigortası yaptırmak, size 3 farklı programla hem yurt içi hem de yurt dışında sigortalılarına beklenmedik risklere karşı teminat sunmaktadır. Ülkemizde hatta dünyada da kaza veya hastalık sebebi fark etmeden sigortalı kişilerin hastalığının teşhisi yapıldıktan sonra gerekirse ayakta ya da yatarak uygulanacak tedavisinin masrafları karşılanır.

Magdeburger Seyahat Sağlık Sigortası, beklenmedik bir kaza veya hastalıkta, sağlık giderlerinizin, tanı ve tedavi işlemlerinizin kaliteli sağlık kurumlarında güvenle karşılanmasını sağlar.

Magdeburger seyahat sağlık sigortası, yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere iki ayrı gruba ayrılır.

1.Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası Seyahat sigortası isteyen Konsolosluklar; yurtdışı seyahat sağlık sigortası seçenekleri aşağıdaki gibidir:

  • Yurtdışı Vize Seyahat Programı (Dar Kapsamlı Seyahat Programı)
  • Yurtdışı Geniş Kapsam Seyahat Programı

2.Yurt İçi Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahat sağlık sigortası yurt içine, yurt dışına veya yurt dışından ülkemize seyahat eden kişileri, bu süreçte karşılaşabilecekleri ani rahatsızlık ve hastalıklarda koruma altına alır.

Seyahat sağlık sigortası, yurt dışı veya yurt içi seyahat sürecinizde sigorta poliçenize dâhil olan kriterler doğrultusunda sizi güvence altına alan bir sigorta türüdür. Yararlanabileceğiniz teminat sayesinde maddi ve manevi olarak kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Ayrıca bu sigorta ile herhangi bir sağlık sorunu ile karşı karşıya kaldığınızda oluşabilecek harcamalarınızı minimum seviyede tutabilirsiniz.

 Seyahat sağlık sigortası yaptırmak, ülkelerin vize talebine göre değişiklik göstermektedir. Vize gerektirmeyen ülkelere seyahat edecekseniz seyahat sağlık sigortası zorunlu tutulmamaktadır.

 Seyahat sağlık sigortası yaptırmak için en yakın Magdeburger sigorta acentesine giderek gerekli belgeler ile sigortanızı yaptırabilirsiniz.

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ

Magdeburger Sigorta, sigortacılık ve finans sektöründe deneyimli ve yetkin kadrosu ile komple sigorta hizmetleri sunuyor.

Tüm Ürünler
Acente Bul
Magdeburger Sigorta